Vladi Tuzlanskog kantona prezentiran Plan razvoja Kampusa Univerziteta u Tuzli

Plan razvoja Kampusa Univerziteta u Tuzli prezentiran je Vladi Tuzlanskog kantona 29.06.2022. godine.

U uvodnom dijelu prezentacije Rektorica Univerziteta u Tuzli, dr.sci. Nermina Hadžigrahić, uručila je Premijeru Vlade Tuzlanskog kantona, Irfanu Halilagiću, primjerak Plana razvoja Kampusa Univerziteta u Tuzli. Idejno rješenje Kampusa Univerziteta u Tuzli prezentirao je autor idejnog rješenja Husejn Dropić, dipl.inž.arh. Plan razvoja Kampusa Univerziteta u Tuzli prezentirao je Voditelj Operativnog tima za razvoj Kampusa Univerziteta u Tuzli, dr.sci. Damir Zenunović. Nakon prezentacije predstavnici Univerziteta u Tuzli i Vlade Tuzlanskog kantona izvršili su obilazak Kampusa Univerziteta u Tuzli i uvid u lokaciju prve faze razvoja Kampusa.

Vladi Tuzlanskog kantona prezentiran Plan razvoja Kampusa Univerziteta u Tuzli