UNTZ TALKS: FAKULTET ZA TJELESNI ODGOJ I SPORT

Univerzitet u Tuzli - UNTZ TALKS - Fakultet za tjelesni odgoj i sport

Dvanaesta po redu sesija UNTZ TALKSa održat će se u pondjeljak, 11.04. 2022. u 10.00 sati. U svom amfiteatru, Fakultet za tjelesni odgoj i sport imat će priliku ugostiti srednjoškolce i s njima podijeliti sve potrebne informacije vezane za ovaj fakultet. Nakon toga, učenici će moći posjetiti i laboratorije Fakulteta te upoznati fakultet i vježbe „iz prve ruke“.

-.-.-.-.-

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI
Tuzla, 06.04.2022. godine

Naša studentica Goletić Lejla govorit će o svojim iskustvima tokom studiranja, a posebno izlaganje imat će naš uspješni alumnista Nevres Muminović.

Nevres Muminović, bachelor je tjelesnog odgoja i sporta“. Trenutno je student drugog ciklusa na Fakultetu za tjelesni odgoj i sport, Univerziteta u Tuzli. Sportsku karijeru započeo je 2000. godine sa prvim fudbalskim koracima kod trenera Eugena Juhasa u FK „Zmaj“ u Slavinovićima sa aktivnim učešćem do 2005. godine, a od 2005 – 2008. godine aktivnu igru nastavlja u FK ”Sloboda” Tuzla. U 2016. godini počeo je raditi kao trener plivanja u PK ” Alpamm-zmaj” u Tuzli gdje je ostao do 2018. godine. Takođe u 2016. godini učestvuje u osnivanju školice sporta pod nazivom SP ”Spartakus” u Tuzli gdje je radio i kao trener. Vlastiti fitness klub pokrenuo je 2017. godine u naselju “Slavinovići”, a potom 2018. godine i u naselju “Solana” gdje radi kao instruktor ali i aktivno prati i osavremenjava fitness programe, tako da je kao novitet u svom programu 2019. godine uveo “Fitness na trampolinama” po čemu je postao jedini instruktor u BiH sa takvim programom.

Vezani članci:

Univerzitet u Tuzli zvanično otvorio svoja vrata

Budući studenti