Univerzitet u Tuzli obilježio 27. godišnjicu stradanja tuzlanske mladosti „KAPIJA 1995.-2022.”

Univerzitet u Tuzli - KAPIJA 1995.-2022.

U srijedu, 25. maja 2022. godine, predstavnici Univerziteta u Tuzli na čelu sa Rektoricom, dr.sci. Nerminom Hadžigrahić, red. profesor, a na poziv Grada Tuzle, prisustvovali su komemorativnom obilježavanju posvećenom sjećanju na žrtve tragedije na Kapiji i sjećanju na sve civilne žrtve rata.

-.-.-.-.-

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI
Tuzla, 25.05.2022. god.

Univerzitet u Tuzli - KAPIJA 1995 - 2022

Odata je počast polaganjem vijenaca civilnim žrtvama na Šetalištu Slana Banja i Komemoraciji i polaganju vijenaca civilnim žrtvama na Kapiji.