The 9th Student Scientific Simposium EMING 2021

EMING 2021

Tuzla, 15.04.2021. god.

Poštovani studenti, diplomanti, master studenti i doktoranti.

Ako želite da objavite dijelove vaših diplomskih, master ili doktorskih radova, pošaljite rad na konferenciju u organizaciji Univerziteta u Kluž Napoka, Rumunija. U nastavku je POZIV sa svim potrebnim podacima.
Konferencija je internacionalna i radovi se objavljuju u indeksiranoj knjizi radova. Konferencija je namjenjena studentima i onima koji su tek završili studije. Univerzitet u Banjoj Luci ima potpisan Erasmus sa Univerzitetom u Kluž Napoki. Konferencija će biti kombinovana (uživo i online). Otvorena je za sve studente i nedavno završene diplomante, master i doktorante.

Dear colleagues,
The Faculty of Engineering of Babeș-Bolyai University organizes the 9th EMING Student Conference, The format is hybrid, most papers will be presented online (see attached call for papers). If you think you have students who would like to present a part of their diploma or dissertation, please inform them about this conference.
Kind regards
GR Gillich

Više informacija možete pronaći na sljedećim linkovima:

POZIV

Student Scientific Simposium EMING 2021