Studenti doktorskih studija, master i dodiplomskih studija!

PAŽNJA: studenti doktorskih studija, master i dodiplomskih studija! ?

Poduzimate neki oblik istraživanja? Želite to podijeliti sa svijetom? Bosnia & Herzegovina Futures Foundation organizuje treće 3-minutno takmičenje za teze zajedno sa našim partnerom Bosansko-hercegovačko-američkom akademijom umjetnosti i nauka (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) ?

Imat ćete tri minute da održite uvjerljivu prezentaciju vašeg istraživačkog projekta i njegovog značaja. Povežite se sa kolegama studentima istraživačima i akademskim stručnjacima iz Bosne i Hercegovine i cijelog svijeta?

Nagradni fond: 20.000 KM ?
Rok za predaju: 1. jun ?
Ako ste diplomirali u zadnjih 12 mjeseci, takodjer se možete prijaviti.

Studenti iz Bosne i Hercegovine ili naše dijaspore su dobrodošli da se prijave. Bilo koja disciplina je prihvatljiva.✅

SAZNAJTE VIŠE: https://www.bhfuturesfoundation.org/3mt-2022

Ljubazno bih vas zamolio da podijelite i pomognete nam da dopremo do veće publike. Ovo je najbolji način da se pokaže istraživački kapacitet naše zemlje.