Stipendija za učešće na Erasmus+ staff weeku u okviru Erasmus+ programa na West University of Timisoara, Rumunija za akademsko i administrativno osoblje Univerziteta u Tuzli

Ured za međuuniverzitetsku saradnju
 u zemlji i inostranstvu
Tuzla, 09.02.2022.godine

Obavještavamo vas da je otvoren je poziv za dodjelu 1 stipendije akademskom osoblju ili administrativnom osoblju Univerziteta u Tuzli na osnovu potpisanog Erasmus+ sporazuma o saradnji za akademsku 2021/2022.godinu. Prednost se daje osoblju Ureda za međuuniverzitetsku saradnju obzirom da je tema vezana za rad Ureda za međunarodnu saradnju. Erasmus+ međunarodna sedmica će se održati od 09. do 13.05.2022.godine.

Poziv je otvoren za osoblje Tehnološkog fakulteta (Hemijsko inžinjerstvo), Prirodno-matematičkog fakulteta (Biologija, Matematika), Pravnog fakulteta, Ekonomskog fakulteta, Fakulteta za tjelesni odgoj i sport, Filozofski fakultet (Engleski jezik, Sociologija) Univerziteta u Tuzli.

Potrebna dokumentacija za osoblje:

1. Prijavni obrazac
  2. Kopija pasoša
  3. CV (https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae)
  4. Training
  5. Izjava o prethodnoj mobilnosti
    6.Motivaciono pismo

Krajnji rok za apliciranje je 28.02.2022.godine.

Prijave dostaviti ISKLJUČIVO putem e-maila: prijaveiro@untz.ba sa napomenom  PRIJAVA ZA ERASMUS+ TIMISOARA

Za sve dodatne informacije Ured za međuuniverzitetsku saradnju stoji vam na raspolaganju .

Više informacija o načinu prijave možete naći na stranici:

Ured za međuuniverzitetsku saradnju stoji vam na raspolaganju za sve dodatne informacije.

Kontakt informacije:

Ured za međuuniverzitetsku saradnju u zemlji i inostranstvu

Selma Ćebić Babajić

Dr. Tihomila Markovića 1 (Rektorat Univerztieta u Tuzlia, kancelarija br.8)

e-mail: international@untz.ba; international@unitz.ba; selma.cebic-babajic@untz.ba

tel.: + 387 35 300 526

POSEBNA NAPOMENA:

Uzimajući u vidu trenutno stanje u kojem se Bosna i Hercegovina, region i Evropa nalaze, Univerzitet u Tuzli, zajedno sa svojim partnerskim institucijama u Evropi prati zdravstvenu situaciju, kao i restrikcije za putovanja. Raspisani konkursi, odnosno mobilnosti će se moći implementirati SAMO pod uslovom da će mobilnost biti nesmetano obavljena i sigurna po zdravlje kandidata. U slučaju pogoršanja, blagovremeno ćete biti obavješteni o otkazivanju iste. Preporučuje se da se ne poduzimaju ikakve aktivnosti rezerviranja/plaćanja putovanja i smještaja, te regulisanja vize prije nego dobijete dozvolu za to.