Rasprava – studij Kozmetologije

Univerzitet u Tuzli - Farmaceutski fakultet

Farmaceutski fakultet Univerziteta u Tuzli planira pokretanje novog studijskog programa univerzitetskog dodiplomskog studija Kozmetologija. Kako bi o prijedlogu novog studijskog programa čuli i Vaše mišljenje pozivamo Vas da sudjelujete u raspravi koja će se održati u četvrtak, 7. jula 2022. godine s početkom u 11h u sali za sjednice, zgrada Tehnološkog fakulteta, na adresi Urfeta Vejzagića br. 8, 75 000 Tuzla.

-.-.-.-.-

FARMACEUTSKI FAKULTET
Tuzla,, 04.07.2022. god.

Nastavni plan predloženog studijskog programa dodiplomskog studija Kozmetologija može se pogledati u dekanatu Farmaceutskog fakulteta svakim radnim danom od 9-14 sati.

Vaše prisustvo, prijedlozi i mišljenja bit će nam od velike koristi. Unaprijed se zahvaljujemo.