POZIV MEDIJIMA

UNTZ - LOGO

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI

Pozivamo vas da danas 27.01.2021. godine sa početkom u 10:45h u Rektoratu Univerziteta u Tuzli (Amfiteatar A2 Filozofskog fakulteta) propratite održavanje sastanka na temu obavljanja praktične nastave i kliničkog staža studenata Medicinskog fakulteta i zaključivanja ugovora sa UKC Tuzla.

U 10:45h predviđeno je davanje izjava a nakon održanog sastanka Univerzitet u Tuzli će dati saopštenje za javnost.

Sastanku će prisustvovati predstavnici JZU Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla, JZNU Dom zdravlja Tuzla, Zavod za javno zdravstvo TK, Kriznog štaba Ministarstva zdravstva TK, Medicinskog fakulteta, Studentskog parlamenta Univerziteta u Tuzli, asocijacija studenata “Medicus” i Univerzitet u Tuzli kao domaćin.

Molimo vas da propratite ovaj događaj.