Posjeta kolega sa Pamukkale Univerziteta u okviru Erasmus + mobilnosti

Univerzitet u Tuzli i Pamukkale Univerzitet (Denizli, Turska) su uspostavili saradnju u okviru Erasmus+ programa s ciljem povećanja mobilnosti nastavnog osoblja i studenata, razmjene iskustava u nastavnom i naučno-istraživačkom radu i jačanja buduće saradnje kroz različite projekte.

-.-.-.-.-

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI
Tuzla, 05.10.2021. god.

U sklopu te saradnje, dr.sci. Arzu Yakar, vanredni profesor i dr.sci. Cumhur Gökhan Ünlü, docent sa Pamukkale Univerziteta su u periodu od 27.09. do 01.10.2021. godine boravili na Univerzitetu u Tuzli, gdje su ih ugostili dr. sci. Elvis Ahmetović, red. prof. i prorektor za nastavu i studentska pitanja dr. sci. Jasmin Suljagić, vanr. prof.

Ovo je druga posjeta kolega sa Pamukkale Univerziteta u okviru Erasmus+ mobilnost i i iskreno se nadamo intenziviranju naše saradnje u narednom periodu i kroz druge zajedničke projekte.

Posjeta kolega sa Pamukkale Univerziteta u okviru Erasmus + mobilnosti