Univerzitet u Tuzli - Polaganje cvijeća i odavanje počasti povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

U utorak, 1. marta, povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, delegacija Univerziteta u Tuzli na čelu sa rektoricom dr.sci. Nerminom Hadžigrahić, redovnom profesoricom, a na poziv Skupštine Tuzlanskog kantona odala je počast i položila cvijeće na Partizanskom spomen groblju, na spomeniku Zlatnim ljiljanima, poginulim braniteljima Tuzle i Bosne i Hercegovine 1992. – 1995. godine, na mezarju / groblju civilnih žrtava – Šetalište Slana banja, te prisustvovala Svečanoj sjednici Skupštine Tuzlanskog kantona.

-.-.-.-.-

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI