Peta medievistička znanstvena radionica u Rijeci

Ured za NIR
e-mail:nir@untz.ba; nir@unitz.ba
Tuzla, 08.04.2022.god.

Odsjek za povijest Filozofskog fakulteta u Rijeci, Odsjek za povijesne znanosti Zavoda za povijesne i društvene znanosti HAZU u Zagrebu i Centar za istraživanje srednjovjekovne baštine Jadrana pozivaju Vas na Petu medievističku znanstvenu radionicu u Rijeci, Filozofski fakultet u Rijeci, Kampus Sveučilišta u Rijeci (Trsat), 9. – 10. rujna 2022.

Radionica je predviđena kao okupljanje mladih istraživača srednjovjekovne povijesne i kulturne baštine, doktorskih studenata, poslijedoktoranada te docenata. Nakon uspješnih proteklih radionica, nastavljamo s radom i ove godine, što je ujedno prilika za daljnje upoznavanje, predstavljanje Vaših istraživanja, razmjenjivanje ideja i širenje mreže istraživača na različitim stadijima razvoja koji se zanimaju za proučavanje srednjeg vijeka.

Molimo da potvrdite Vaš dolazak do 15. lipnja 2022. na medievistihr@gmail.com

Više informacija možete dobiti na slj. linkovima:

Peta medievistička znanstvena radionica

Fifth Medieval Workshop