Održana info sesija o COST Actions

Ured za NIR i Ured za međuuniverzitetsku saradnju u zemlji i inostranstvu Univerziteta u Tuzli organizovali su info sesiju o COST Actions – istraživačkim mrežama u okviru programa COST (engl. European Cooperation in Science and Technology) koja je održana u srijedu, 28.09.2022. godine, s početkom u 11 časova u sali za sjednice Rektorata Univerziteta u Tuzli. Zainteresovani su imali mogućnost učestvovati i online putem Google Meet linka.

-.-.-.-.-

Ured za NIR
Ured za međuuniverzitetsku saradnju
u zemlji inostranstvu
Tel/fax: 035 300 528/526
e-mail:nir@untz.ba/international@untz.ba
Tuzla, 29.09.2022.god.

Praktična znanja i iskustva iz učešća u COST Action mrežama podijelila je dr.sci. Nihada Delibegović Džanić, redovna profesorica, dekanica Filozofskog fakulteta. Prisutni su saznali koje sve mogućnosti pruža učešće u COST Actions,  kako pronaći odgovarajuću mrežu, kako se prijaviti za učešće i druge pojedinosti.

Više informacija o COST Actions dostupno je i putem linka u nastavku:

Održana info sesija o COST Actions