Obavijest o smrti našeg cijenjenog profesora, prof.dr.sci. Seada Omerhodžića

Sa nevjericom i u šoku, primili smo vijest da nas je iznenada u 57. godini života napustio uvaženi dr. sci. Sead Omerhodžić, redovni profesor na UNO «Finansije i finansijska politika» pri Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Tuzli.

-.-.-.-.-

Tuzla, 25.07.2021. god.

Poštovani Profesorice i Profesori, kolegice i kolege,
Dragi studenti i prijatelji Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Tuzli,

Ispraćaj i dženaza Profesoru bit će organizovana ispred džamije Kralja Abdulaha u Ši Selu u ponedjeljak, 26.07.2021. godine u 13 sati, poslije podne namaza. Ispraćaj ispred džamije u Omerbegovaći poslije ikindije namaza, a dženaza i ukop na Novom mezarju u Omerbegovaći.

Profesor Omerhodžić dao je nemjerljiv i neizbrisiv doprinos razvoju Ekonomskog fakulteta i kod generacija studenta koje je pudučavao u oblasti finansija. IN MEMORAM će bit upriličen na Ekonomskom fakultetu u posljednjoj sedmici augusta mjesaca, o čemu ćemo obavijestiti javnost.

Kolektiv Ekonomskog fakulteta