OBAVIJEST O ODBRANI ZAVRŠNOG MAGISTARSKOG RADA – Eldar Bukvić, bachelor geografije

PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET

Na osnovu člana 18. Pravilnika o završnom magistarskom radu na II ciklusu studija Univerziteta u Tuzli, Sekretarijat Univerziteta

O B J A V L J U J E

Eldar Bukvić, bachelor geografije javno će braniti završni magistarski rad, pod naslovom:  „Fizičkogeografska osnova u prostornom planiranju budućeg zaštićenog prirodnog područja sliva rijeke Misoče“, u srijedu 14.07.2021. godine u Sali broj: 111 Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Tuzli, sa početkom u 10 sati pred Komisijom u sastavu:

1. Dr sc. Alen Lepirica, vanredni profesor, predsjednik Komisije
    Uža naučna oblast “Fizička geografija”
  2. Dr sc. Edin Hadžimustafić, docent, mentor
    Uža naučna oblast “Fizička geografija”
  3. Dr sc. Dževad Mešanović, vanredni profesor, član
    Uža naučna oblast “Antropogeografija”
    Prirodno-matematički fakultet, Univerzitet u Tuzli

Zamjenski član dr.sci. Semir Ahmetbegović, vanredni profesor za užu naučnu oblast „Fizička geografija“ Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Tuzli.

Pristup javnosti je slobodan.

Magistarski rad se može pogledati u Sekretarijatu Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Tuzli, radnim danom od 8,00 do 16,00 sat