Bajramska čestitka

Studentima i zaposlenicima Univerziteta u Tuzli, kao i građanima Bosne i Hercegovine, koji sa radošću dočekuju mubarek dane Kurbanskog bajrama, u ime Univerziteta u Tuzli i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke. Neka vaši koraci ostavljaju tragove na stazama uspjeha, u duši neka vlada mir i zadovoljstvo.

-.-.-.-.-

KABINET REKTORA UNIVERZITETA U TUZLI
Tuzla, 19.07.2021. god.

Želim vam da bajramske dane provedete ispunjeni radošću darivanja, okruženi toplinom porodičnog doma, uz sreću i veselje.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Rektorica Univerziteta u Tuzli
Dr.sci. Nermina Hadžigrahić, redovni profesor