NA EKONOMSKOM FAKULTETU ODRŽANO GOSTUJUĆE PREDAVANJE U OKVIRU SPARKASSE PROGRAMA “ZLATNO S”

Univerzitet u Tuzli - Ekonomski fakultet

U petak 27.05.2022. godine u 11 sati na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Tuzli upriličeno je gostujuće predavanje predsjednika uprave Sparkasse Bank dd Bosna i Hercegovina dr. sc. Amira Softića i prof. dr. Željka Šaina sa Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu pod nazivom “Nova regulativa bankarskog sistema – monetarna i makroprudencijalna politika te efekti EU regulative na poslovni ciklus i prevenciju finansijskih šokova u BiH”.

Uz obraćanje uvaženih gostiju ispred Sparkasse Bank dd Bosna i Hercegovina i menadžmenta Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Tuzli uručena je i plaketa “Sparkasse priznanje za dobre priče”.

O ovom događaju možete pogledati i prilog TK televizije na linku:

Na Ekonomskom fakultetu održano gostujuće predavanje u okviru Sparkasse programa “Zlatno S”